Ślubne słodkości

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Staramy się, aby był to dzień wyjątkowy i aby wszystko poszło zgodnie z planem.

Chcemy, aby to wydarzenie utkwiło w naszej pamięci na długi okres, ale nie tylko w naszej. Mamy oczywiście na uwadze zdanie gości i fakt, aby miło wspominali okoliczność zaślubin. Jak w takim razie sprawić, by zarówno podziękować im za przybycie, jak i przywoływać miłe chwile? Otóż sposobów jest wiele, a najczęściej wykorzystywanym w ostatnich latach są oczywiście zdjęcia i film. Nie bez powodu na nasz ślub planujemy wynajęcie dobrego fotografa.

To dzięki niemu mamy możliwość wspominania tego ważnego wydarzenia uwiecznionego na świetnej jakości fotografiach. Produkt ten staje się zarówno dobra opcją, na wyrażenie wdzięczności za przybycie na uroczystość, zatem często jest dostarczany gościom. Ostatnimi czasy dość dużą popularność zyskują podziękowania w wersji ,,słodkiej’. Co mamy przez to na myśli? Krówki weselne , ciasteczka weselne i inne słodkości. To świetny, ale również niedrogi sposób na upominek. Krówki ślubne najczęściej wykonywane są na zamówienie dla danej pary nowożeńców. Dzięki pomysłowemu wykonaniu stanowią one miłą pamiątkę. Wiele par decyduje się na wykonanie skromnego papierka z dedykacją. Najczęściej na krówce widnieją imiona zakochanej pary i klasyczne ,,Dziękujemy”! Tak przygotowane krówki możemy zapakować w przeźroczystą folię czy gotowe torebki prezentowe. To z pewnością wywoła uśmiech na twarzach naszych gości, którzy dostaną skromny upominek w chwili pożegnania po udanych tańcach. Bądźmy zatem oryginalni i jedyni w swoim rodzaju. Postawmy na prostotę i starajmy się, aby nasza rodzina i znajomi, podczas smakowania słodkości, jeszcze raz wrócili myślami do miłych chwil spędzonych na zaślubinach i świętowaniu wesela młodej pary.

Leave a Comment