Planując ubiór ślubny nie zapominaj o detalach!

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety – nic więc dziwnego, że większość z nas pragnie aby suknia ślubna i cała oprawa uroczystości była idealna. Każda kobieta planuje ślub i wesele bardzo skrupulatnie – wybieramy salę, zaproszenia, orkiestrę, dekoracje, przeglądamy czasopisma ślubne, oglądamy suknie ślubne w salonach i interesujemy się wszystkim co ma coś wspólnego z pojęciem „moda ślubna„.

W natłoku obowiązków Panny Młode zapominają często o dodatkach i kupują buty oraz biżuterię na przysłowiową „ostatnią chwilę”. To duży błąd. Buty ślubne Panny Młode powinny wybrać dużo wcześniej, aby sprawdzić ich wygodę i rozchodzić je przed dniem ślubu. Żadna Panna Młoda nie wyobraża sobie, aby w tym wielkim dniu borykać się z obtarciami i odciskami. Wiele przyszłych, bardziej zapobiegawczych Panien Młodych kupuje również dodatkowe obuwie na zmianę.

Biżuteria ślubna to również element mody ślubnej, który Panna Młoda powinna wybierać wcześniej. Kupując naszyjnik ślubny należy dobierać go do kształtu dekoltu. Jeśli suknia ślubna ma kształt owalny sprawdzą się okrągłe naszyjniki, jeśli jest wycięta w kształt litery „V” naszyjnik również powinien być w kształt litery „V”. Jeśli Panna Młoda ma skromną sukienkę warto bardziej zaszaleć przy wyborze biżuterii – gruba, masywna bransoletka i długie, efektywne kolczyki będą strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy jednak, aby przy zakupie bogato zdobionej bransoletki i kolczyków zrezygnować z zakupu naszyjnika, gdyż zbyt wiele masywnej biżuterii może przytłoczyć cały ubiór.

Reklama: Fulara & Żywczyk

Leave a Comment