Idealny prezent dla noworodka

Lada dzień ma pojawić się nowy członek rodziny, nasza radość jest ogromna, ale natychmiast pojawia się pierwszy problem – prezent.

Wiadomo, pierwsze odwiedziny u mamy i dziecka wymuszają na nas zakup chociaż jakiegoś drobiazgu. Zależy nam by było to coś pięknego, a zarazem przydatnego, w końcu nikt nie chce by jego prezenty lądowały w kącie. Czasami rodzice tworzą listy prezentów, jakie chcieliby aby dostało ich dziecko – oni dostają to, czego chcą, a my nie musimy się zbyt mocno wysilać. Świetny pomysł!

A co znajduje się na takich listach? Coraz częściej rodzice chcą by dziecko otoczone było pięknymi przedmiotami, ale muszą one być najlepszej jakości! Poduszka minky oraz kocyk minky w komplecie na pewno spełniają te warunki!

Minky kocyk to najprzyjemniejsza w dotyku rzecz jaką możemy dać dziecku. To ciepły, kolorowy materiał, dostępny w tak ogromnej gamie wzorów i kolorów, że może się okazać, że najtrudniejszy wybór dopiero przed nami!

Kocyki są dwustronne, do jednobarwnej części możesz dobrać dowolny wzór, który może pasować do pastelowej sypialni rodziców lub pełnego bajkowych motywów pokoiku dziecka. Nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie, a właściwie dla dziecka, które chcemy obdarować.

Jest to prezent idealny, więc jeśli jeszcze nie masz pomysłu to kup komplet – kocyk i poduszkę, a młodzi rodzice na pewno będą Ci wdzięczni!

Sklep internetowy senna-sowka.pl posiada bogaty wybór poduszek oraz kocyków z materiału minky.

Leave a Comment