Idealna promocja

Planujesz otwarcie działalności gospodarczej? A może już posiadasz swoja dobrze prosperująca firmę? Tak, czy inaczej zawsze warto zadbać o odpowiednią reklamę i promocję swojej firmy.

Wiadomo, że promowanie przynosi nam dodatkowych klientów, a co za tym idzie o wiele większe zyski. Pomysłów jest mnóstwo. Najbardziej popularne są ulotki, które roznosimy na ulicach miasta, wrzucamy do skrzynek na listy, albo wkładamy za wycieraczki samochodów. Niestety powyższe zabiegi już dawno stały się udręką ludzi, bo kto z nas lubi wyciągać ze skrzynki pocztowej masę reklam przeróżnych firm?

Klienta można przyciągnąć w znacznie przyjemniejszy sposób. Akcja roznoszenia ulotek po mieście będzie bardziej efektywniejsza jeśli dołączymy do niej cukierki z logo firmy. Pyszny dodatek skusi każdego i co za tym idzie zapozna się on z ofertą Państwa działalności, a nawet podpyta osoby reklamujące o lokalizację.

Pomysłowość właścicieli co do akcji promocyjnej świadczy o ich kreatywności i chęci zadowolenia swoich przyszłych klientów, co przekłada się na postrzeganie naszej działalności. Niedawno przechadzając się z synem między kolejnymi sklepami natknęłam się na dwie przeurocze dziewczyny, które reklamowały pewien nowo otwarty sklep. Jedna dawała ulotkę, która informowała o ofercie i lokalizacji sklepu, a druga w koszyczku miała śliczne cukierki krówki z logiem owego sklepu. Dziecko jak to dziecko zaciągnęło mnie do Pani i z wielkim uśmiechem czekało na słodkość.

Taka forma reklamy bardzo mi się spodobała i z wielką ciekawością wzięłam ulotkę, żeby dowiedzieć się coś więcej o tym sklepie i oczywiście skierowałam się w jego stronę, gdyż taka akcja naprawdę mnie zaciekawiła.

Leave a Comment