Fotografie w ramach

Mój chłopak jest z zawodu inżynierem produkcji, ale z zamiłowania fotografem. Na początku to było jedynie hobby, ale szybko przerodziło się w coś większego. 4 lata temu zaczął prowadzić bloga ze swoimi zdjęciami. Niedługo potem dostał pierwszą propozycję pracy jako fotograf na koncercie System of a down, który akurat grał w ERGO Arenie w Łodzi.

Bardzo się spodobał firmie, która go zatrudniła i zaczął dostawać stałe zlecenia, między innymi na wydarzenia sportowe. Zdjęcia robi naprawdę fantastyczne więc postanowiłam kilka z jego prac powiesić u siebie w domu. Na początku zastanawiałam się nad stworzeniem ściany z wieloma ramkami wypełnionymi jego fotografiami, jednak szybko ten pomysł odszedł w zapomnienie. Postanowiłam wydrukować je na większym płótnie i wstawić w ramy do obrazów. Tak też zrobiłam.

Prezentują się znakomicie, a ramy są przepiękne i idealnie pasują do całego wnętrza. Systemy zawieszeń obrazów są jednak różne i tutaj pojawił się problem, który użyć w przypadku płyt karton – gips. Ostatecznie wybrałam żyłkę perlonową, a zdjęcia zostały podwieszone pod sufitem. Ponieważ ściana na której są zawieszone jest biała, a ramy mają kolor granatowy, więc wszystko idealnie do siebie pasuje.

W całym pokoju znajduje się jeszcze kilka innych dodatków w barwach ciemno niebieskich, więc kiedy mój chłopak przyszedł do mnie w odwiedziny był zaskoczony tym jak to wszystko świetnie ze sobą zagrało. Mam nadzieję, że jego kariera będzie się dalej rozwijała, ponieważ jest naprawdę dobry w tym co robi.

Leave a Comment