Flora i fauna w każdym domu

Sklep ogrodniczy Flora i Fauna to growshop, w którym amatorzy egzotycznych i tropikalnych gatunków roślin i zwierząt zaopatrzą się w specjalistyczny asortyment do hodowli i uprawy. Oferta skierowana jest zarówno do posiadaczy małych hodowli domowych jak i dla profesjonalnych hodowców zajmujących się uprawą na szeroką skalę.

Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową. W asortymencie znajdują się akcesoria ogrodowe, ziemie uprawne, nawozy, donice lecz specjalnością sprzedawcy są domowe, kompletne zestawy do uprawy roślinności wymagającej odpowiedniej temperatury, wilgotności oraz naświetlenia.

Domową uprawę egzotycznych gatunków prowadzić można w specjalnych namiotach. Flora&fauna ma w swojej ofercie różnorodne homeboxy, przystosowane zarówno do małych jak i dużych upraw. Namioty wyposażone są w systemy wentylacyjne oraz okablowanie, dzięki czemu w łatwy sposób hodowca zamontuje w nich odpowiednie oświetlenie.
W doborze żarówek pomoże doświadczony sprzedawca – z jego porady można skorzystać zarówno na miejscu jak i poprzez kontakt online. Katalog żarówek oświetleniowych do homeboxów jest szeroki – wybór oświetlenia zależy od potrzebnej mocy oraz gatunku uprawy. Profesjonalne hodowle można wyposażyć z sterowniki, które będą regulować natężenie światła a także inne parametry uprawy takie jak wilgotność, temperatura czy obroty wentylatora.

Wybór lamp MH i HPS powoduje konieczność zaopatrzenia się w zasilacz. Dzięki zastosowaniu zasilacza, np. z serii Lumatek, żarówki będą pracowały pobierając obniżoną ilość energii elektrycznej przy jednoczesnym wzmocnieniu procesu fotosyntezy. W efekcie faza wzrostu rośliny będzie krótsza i szybciej osiągniemy zakwitnięcie.

Zobacz więcej: Flora-Fauna | lumatek

Leave a Comment